Odnowa biologiczna dla włosów!

Włosy z wiekiem wymagają szczególnej pielęgnacji. Teraz, zimą jest z nimi jeszcze większy problem. Suche, mroźne powietrze dobrze na nie nie działa. Mniej owoców czy warzyw w jadłospisie sprawia, że wydają się one osłabione. Ostatnio nawet zauważyłem, że zaczęły mi jeszcze bardziej wypadać. Fryzjer, do którego chodzę poradził, bym nie zwlekał i zakupił odpowiednie kosmetyki wzmacniające.

Po rozmowie z fryzjerem oraz przeczytaniu wielu opinii w Internecie, wybór padł na Floid – znaną hiszpańską markę, dostępną także w Polsce. Firma ta specjalizuje się w wielu kosmetykach, także do golenia, ale prawdziwą sławę przyniosły im produkty do włosów.  Po przejrzeniu oferty w sklepie internetowym, postanowiłem zamówić dwa produkty: Tonik wzmacniający i zapobiegający wypadaniu włosów Floid (dla mnie) i Szampon do pielęgnacji siwych włosów Floid (dla swojego ojca).

Choć kosmetyki kupiłem ponad miesiąc temu, czekałem z recenzją, by przedstawić Wam opinię po dłuższym stosowaniu. Dziś mogę powiedzieć jedno – było warto. Obydwa kosmetyki są niezwykle skuteczne.

Tonik do włosów Floid

Producent zapewniał, że kosmetyk skutecznie wzmacnia włosy i czyni je bardziej odpornymi na niekorzystne czynniki. Z ręka na sercu mogę to potwierdzić. Już po 2 tygodniach stosowania toniku w ramach kuracji intensywnej (2 razy dziennie) zauważyłem znaczącą poprawę. Przede wszystkim włosy zaczęły mniej wypadać i rzeczywiście wydają się teraz zdrowsze i mocniejsze. Mam wrażenie, że jest ich nawet więcej, łatwiej mi je układać po myciu, nie elektryzują się i nie przetłuszczają. Zgodnie z zaleceniem sprzedawcy, gdy po 2 tygodniach zauważyłem duże zmiany, przeszedłem na kurację podtrzymującą i tonik stosuję teraz około 3 razy w tygodniu. Włosy nadal trzymają super formę. Kosmetyk więc godny do polecenia, także z powodu łatwego stosowania – nakłada się go na skórę i nie spłukuje. Konsystencja jest na tyle przyjemna, że tonik szybko się wchłania i nie pozostawia tłustych włosów.

Szampon do siwych włosów Floid

Po miesiącu rozmawiałem również na temat szamponu ze swoim ojcem, któremu go sprezentowałem. Ojciec ma bujny siwy włos i jedyna myśl jakiej nie dopuszcza do siebie to fakt, że może te włosy stracić. Przeraźliwie boi się łysienia. Dlatego inwestycja w dobry szampon była dla niego fajnym prezentem.  Producent szamponu zapewnia, że kosmetyk chroni między innymi siwe włosy przed żółknięciem i jednocześnie wzmacnia je i poprawia ich formę. Rzeczywiście, oprócz zapewnień ojca, że szampon jest super, sam widzę efekty. Jego fryzura jest imponująca, włosy wyglądają bardzo zdrowo, a mama mówi, że ojciec nie musi ich już nawet tak często myć, bo długo pozostają świeże. Diametralną różnicą są baki, które z czasem mu trochę zmieniły kolor z białego na lekko żółty. Po miesiącu stosowania szamponu, wyraźnie pojaśniały, co mama też wyraźnie zauważyła. Zresztą fakt, ze poprosiła mnie o dokupienie kolejnej butelki kosmetyku świadczy o tym, że rzecz jest naprawdę warta stosowania.

Podsumowując, nie pozostaje mi nic innego jak polecić Wam te kosmetyki. Produkty do włosów zaintrygowały mnie na tyle, że postanowiłem domówić sobie przy okazji jakieś kosmetyki do golenia marki Floid, by sprawdzić czy są tak samo skuteczne. Właśnie czekam na przesyłkę ze sklepu. Za jakiś czas z pewnością napiszę Wam, jak wypadły kolejne testy na marce Floid. Bądźcie czujni!

Bastek

1-Desktop64

Ten wpis został opublikowany w kategorii Męskie kosmetyki, Pielęgnacja i stylizacja włosów, Pielęgnacja/Grooming, Styl/Moda/Wygląd i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Leave a Reply