Szczotka do włosów zamiast goździka

Z racji zbliżającego się Dnia Kobiet, Bastek musiał dopuścić mnie do głosu. Bo kto jak nie kobieta, najlepiej Wam panowie doradzi w kwestii prezentowej? Wszak gentlemani nie tylko dbają o siebie, ale przede wszystkim o swoje drugie połowy, więc nie macie wyjścia – musicie mnie posłuchać.

Pozostańmy w konwencji kosmetyków i akcesoriów pielęgnacyjnych, bo przecież taki prezent jest szczególnie ceniony przez kobiety. Odradzam kremy, balsamy czy inne mocno spersonalizowane produkty, które zazwyczaj wolimy sobie same kupować. Bezpieczniej dla Was Panowie będzie wybranie czegoś neutralnego np. luksusowej szczotki do włosów.

W ofercie firmy Kent, której  to szczotek używa Bastek, jest również cała linia przeznaczona dla kobiet. Producent szczotek to renomowana, znana na całym świecie brytyjska firma zaliczana do najbardziej luksusowych wytwórców akcesoriów do czesania.  Szczotki KENT słyną z tego, że nie szarpią włosów, nie drapią skóry i dzięki temu gwarantują duży komfort podczas pielęgnacji.

Na szczególną uwagę zasługuje kobieca seria syntetycznych szczotek jonowych AIRHEDZ GLO przeznaczonych do włosów gęstych i długich. Te kolorowe, neonowe szczotki przyciągają już samym wyglądem. Ja sama zwróciłam uwagę na nie tylko dzięki temu, że się przede wszystkim wyróżniają kolorem. Szczotki oprócz niesamowitego wyglądu, powalają funkcjonalnością. W ich kolcach są ukryte kryształki kwarcu wulkanicznego, które podczas czesania uwalniają pozytywne jony ujemne przeciwdziałające elektryzowaniu się włosów. Kolce są łagodnie wykończone, więc nie szarpią włosów i nie drapią, ale jednocześnie poprawiają ukrwienie skóry głowy, co wzmacnia cebulki włosów. Szczotki Kent mają właściwości antybakteryjne i zapobiegające rozdwajaniu się włosów. Samo ich używanie dostarcza dużej przyjemności, bo szczotka rewelacyjnie masuje głowę, a nie szarpiąc i nie wyrywając włosów, czyni czesanie bardzo przyjemną czynnością.  Wielkość szczotki oraz jej kształt są idealnie dopasowane do kobiecej dłoni, a to kolejny plus przemawiający za wygodą w użytkowaniu. Dużym atutem jest przystępna cena, która pozwala na częstą wymianę produktu bez dodatkowych wyrzeczeń.

Wystarczająco przekonujące? Mam nadzieję. Pozostaje Wam Panowie wybrać tylko odpowiedni kolor  szczotki  i pokazać swoim wybrankom, że dbacie o ich dobry wygląd i samopoczucie. Powodzenia!

Inka5-Ostatnio zaktualizowane14

Ten wpis został opublikowany w kategorii Pielęgnacja i stylizacja włosów, Pielęgnacja/Grooming, Styl/Moda/Wygląd i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Leave a Reply